#1 2008-08-22 03:23:37

FellMyAss

Użytkownik

2970001
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 25
Punktów :   

whitedragon idzie na nowy server?

przyznam sie
nienawidze w l2 koxu
od 2-3 serverow wstecz zamiast jak debil jebac lvle uzywalem sobie bota do tego (no dobra na ostatnim uzywalem tylko go po to zeby akanamachy, zaricha znalesc ). Uwazam ze l2 to gra do pk/pvp a nie do debilnego solo koxu... dlatego jesli ktos lubi tylko expic to polecam wowa... przynajmniej tam sa jakiekolwiek sensowne questy
w kazdym razie beyond jest chroniony przez la2guard, system obecnie nie do zlamania z powodu niemoznosci dojscia do plikow zrodlowych (czyli mowiac prosto... nie mozna wylaczyc gazu z kuchni bo kurek zaginal, albo nie umiemy go obslugiwac) a prawdopodobnie mina tygodnie zanim jakiekolwiek prace nad zlamaniem tego systemu rusza

po chuj wam to mowie?
bo prawdopodobnie rezygnuje z servera
probowalem uruchomic bota i nie wyszlo, dostalem sie na shitlist czyli mam czasowego bana poki server nie zostanie zrestartowany

wsadzilem w to tez grima ktory nieswiadom swojej (idiotycznej) decyzji postanowil wymusic uruchomienie bota za co dostal prawdopodbnie perm bana na konto
jesli to czytasz... jestes idiota i sorry ze cie w to wplatalem

i jeszcze apropo beyondu
1. mam dosc tych irytujacych debili litwinow
2. dostalem depresji z niemoznosci uruchomienia bota chociazby po to zeby spam hp potek wlaczyc...
3. nie mozna wiecej niz dualbox? pojebalo ich czy sa litwino-nazistami?
4. litwini w grze po nas jada a GM'i na wakacjach... ZAAJEEBISCIEE... i napisali topic o dyskryminacji ktory chyba i tak nie jest wazny
5. bot?dualbox? moomii i want cheat because i dont know how to play

ok wiec jesli doczytaliscie do tego momentu to daje wam propozycje
na forum beyonda wyczytalem o jakims nowym serverze ktory niedlugo rusza
aktualnie sa beta testy i dziala wiekszosc rzeczy
a wiec LIVE bedzie prawdopodobnie wykurwisty hardcore

adresu servera nie znam dlatego napisalem PM'a do goscia ktory reklamowal ten server
nazwa ORLACE
jesli ktos wie o jaki server chodzi to dawac linka bo byc moze (zagram tam na 100% jak ktos do mnie dolaczy) tam zagoszcze poki nie wyjdzie gra na ktora czekam (darkfall online) i bede tam gral na oficialu wiec czasu mam do 2009 lub dluzej (nigdy nie wiadomo co z ta gra)

decydowac sie
licze ze nolify takie jak Madzia i Sayha by polazly ze mna i pewnie grimem (nie przedstawialem mu tej decyzji jeszcze)
wszyscy inni MILE widziani

aha server w pelni anglojezyczny
nie wiem z ktorego kraju jest stawiany ale jesli z WB to bedzie spoko


ps. sorry ze tak nabluzgalem ale jest 3:30 jestem troche zmeczony i sfrustrowany sytuacja grima i moja

Ostatnio edytowany przez FellMyAss (2008-08-22 03:25:03)

Offline

 

#2 2008-08-22 10:33:04

LubieLody

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

Znasz google ?? Tam se też raczej nie pobotujesz...

http://www.l2-oracle.com/

....

Ostatnio edytowany przez LubieLody (2008-08-22 10:34:29)

Offline

 

#3 2008-08-22 11:18:00

FellMyAss

Użytkownik

2970001
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

Znasz google ??

a zazwyczaj ja to mowie innym...

Tam se też raczej nie pobotujesz...

wystarczy ze bedzie mialo inne zabezpieczenie niz la2guard

Offline

 

#4 2008-08-22 12:13:33

Grimmjow

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

A mi sie juz te server nie podoba....wystarczy wejsc w dzial donate.
P.S Wszystko to wina mojej wielkiej nieokielznanej wszechobecnej glupoty, moja i tylko moja wina.

Btw. Dzieki za gre ludzie, chyba moge powiedziec ze fajnie sie z wami gralo bo spedzilem pare milych godzin. Moze to malo ale ja jakis malo wylewny jestem.

Offline

 

#5 2008-08-22 12:26:03

FellMyAss

Użytkownik

2970001
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

A mi sie juz te server nie podoba....wystarczy wejsc w dzial donate.

w donate nie ma zadnych strasznych rzeczy oprocz donate halla i mozliwosci loginu z pierwszenstwem w przypadku full servera

dynasty armor i weapon jest tylko graficzny a do jego zrobienia potrzebna jest bron top A, statsow nie zmienia

Offline

 

#6 2008-08-22 13:42:04

Madzia

Moderator

Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

yyy aha czyli odchodzicie odejdziecie bo ja juz niewiem


Sa na swiecie 3 niepojete slowa odwaga , sprawiedliwosc i prawda...

Offline

 

#7 2008-08-22 13:47:08

FellMyAss

Użytkownik

2970001
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

Grim nie bedzie gral bo ma bana na konto i tak
skoro on nie gra to i ja ni bede gral dlatego daje wam propozycje przeniesienia Whitedragon (licze w szczegolnosci na CIebie Madziu i Saye) na ten server l2 orlace offlike retail interlude

Offline

 

#8 2008-08-22 14:04:54

Zulek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

Ja na to wszystko powiem tak:
Grajac na Epi doexpilem se sam lvl jaki mialem, nie uzywalem zadnych botow itp. Grajac samemu masz satysfakcje jak kogos potem pojedziesz bo w calosci zawdzieczas sobie ten wynik Zmieniasz co chwile serwery i liczysz na serwer gdzie bedziesz mogl oszukiwacm, a w koncu i ttak ci sie wszystko nudzi-> masz wysoki lvl itp ale co z tego.... W tej gdzie nie chodzi o pvp - interesuja sie tym tylko dzieciaczki Mnie ten serwer bardzo odpowiada, raty wporzo, ludzi tlum litwinow mam w dupie tak jak oni maja nas ^^ gralem kilka razy z nimi w pt i wcale nie odnosze wrazenia zebym byl jakos dyskryminowany przez nich;) gadali po angielsku i wszystko wychodzilo "cacy". Na beyond jeszcze nic nie osiagnolem ale nie zamierzam z niego rezygnowac

BTW. Skoro ktos chce odejsc jego sprzet chetnie przejme ja, ewentualnie klan jesli nie odchodzi

Pozdrawiam Zul.

Offline

 

#9 2008-08-22 14:24:09

FellMyAss

Użytkownik

2970001
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

Grajac samemu masz satysfakcje jak kogos potem pojedziesz bo w calosci zawdzieczas sobie ten wynik

wystarczy mi satysfakcja ze kogos zjade

Zmieniasz co chwile serwery i liczysz na serwer gdzie bedziesz mogl oszukiwacm, a w koncu i ttak ci sie wszystko nudzi->

taka gra
na l2 cosmos jechalem na bocie tylko po to zeby hero zdobyc i pewnie bym postac sprzedal
zrezygnowalem z servera bo razem z grimem "wypalilismy sie" w grze... dzien w dzien cos robilismy, spoil, drop itp ciagla bieganina
screeny z tego mozesz podziwiac w odpowiednim temacie
na 2 ludzi mielismy
1. sps na 62+
2. SH na 70+
3. PW 66+ (grim na chwile jeszcze byl na cosmosie i mu troche wiecej nakoxal nie wiem ktory mial lvl jak odszedl calkowicie)
4. WS na 52+
5. spoil 65+
6. 2x recharge SE 52+
7. buffer SE 70+
8. Prophet 65+
9. Spoil na nizsze lvle 40-52+
10. spoil na jeszcze nizsze lvle 25-40
11. BD 52+
12. SWS 52+
13. he 52+
14. wl 52+
razem ok 15 charow nie liczac sporej ilosci murzynow
bylismy 2 osobowym klanem i z tego mialem satysfakcje
na wszystko robilismy questy bez skrypt botow...

zreszta nie wiem co CIe obchodzi ze oszukuje, to moja sprawa jesli wedlug Ciebie trace przyjemnosc (wedlug mnie nic nie trace a zyskuje)
pogral bys na offie to bys wiedzial ze boty tam stanowia gospodarke i w sumie nikomu nie przeszkadzaja a mozna jeszcze na tym zarobic (szantazem)

.... W tej gdzie nie chodzi o pvp - interesuja sie tym tylko dzieciaczki

trudno jestem dzieciakiem
jednak nie rozumie idei solo koxu... wole juz pograc w morrowinda,baldura jak chcialbym cos singleplayerowego przynajmniej fabula tak jakas jest

Mnie ten serwer bardzo odpowiada, raty wporzo, ludzi tlum

duzo bugow, lagi, zal i brak adminow

Ostatnio edytowany przez FellMyAss (2008-08-22 14:36:56)

Offline

 

#10 2008-08-22 15:30:26

LubieLody

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

FellMyAss napisał:

Grajac samemu masz satysfakcje jak kogos potem pojedziesz bo w calosci zawdzieczas sobie ten wynik

wystarczy mi satysfakcja ze kogos zjade

Zmieniasz co chwile serwery i liczysz na serwer gdzie bedziesz mogl oszukiwacm, a w koncu i ttak ci sie wszystko nudzi->

taka gra
na l2 cosmos jechalem na bocie tylko po to zeby hero zdobyc i pewnie bym postac sprzedal
zrezygnowalem z servera bo razem z grimem "wypalilismy sie" w grze... dzien w dzien cos robilismy, spoil, drop itp ciagla bieganina
screeny z tego mozesz podziwiac w odpowiednim temacie
na 2 ludzi mielismy
1. sps na 62+
2. SH na 70+
3. PW 66+ (grim na chwile jeszcze byl na cosmosie i mu troche wiecej nakoxal nie wiem ktory mial lvl jak odszedl calkowicie)
4. WS na 52+
5. spoil 65+
6. 2x recharge SE 52+
7. buffer SE 70+
8. Prophet 65+
9. Spoil na nizsze lvle 40-52+
10. spoil na jeszcze nizsze lvle 25-40
11. BD 52+
12. SWS 52+
13. he 52+
14. wl 52+
razem ok 15 charow nie liczac sporej ilosci murzynow
bylismy 2 osobowym klanem i z tego mialem satysfakcje
na wszystko robilismy questy bez skrypt botow...

zreszta nie wiem co CIe obchodzi ze oszukuje, to moja sprawa jesli wedlug Ciebie trace przyjemnosc (wedlug mnie nic nie trace a zyskuje)
pogral bys na offie to bys wiedzial ze boty tam stanowia gospodarke i w sumie nikomu nie przeszkadzaja a mozna jeszcze na tym zarobic (szantazem)

.... W tej gdzie nie chodzi o pvp - interesuja sie tym tylko dzieciaczki

trudno jestem dzieciakiem
jednak nie rozumie idei solo koxu... wole juz pograc w morrowinda,baldura jak chcialbym cos singleplayerowego przynajmniej fabula tak jakas jest

Mnie ten serwer bardzo odpowiada, raty wporzo, ludzi tlum

duzo bugow, lagi, zal i brak adminow

Fell jak możesz porównywać retalila z ratami na x1 do priva z x6...n/c...
Kox to podstawa l2 a jak ty tego nietrawisz to lepiej w to niegraj.
Szczerze ale z takimi ludzmi co myslą jak ty to nie mam zamiaru grać.

P.S
W grze bd miał nick: ZjemCie, będziemy grać tam razem z Yoshim. Dochodzimy do forumowego klanu, jak jakieś no lify są chętne to prosze bardzo nick do forum

http://holyinquisition.mojeforum.net/

Offline

 

#11 2008-08-22 15:48:19

FellMyAss

Użytkownik

2970001
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

Fell jak możesz porównywać retalila z ratami na x1 do priva z x6...n/c...
Kox to podstawa l2 a jak ty tego nietrawisz to lepiej w to niegraj.
Szczerze ale z takimi ludzmi co myslą jak ty to nie mam zamiaru grać.

idiotyzmem to by bylo porownianie x1 do x50 albo x500 i jechanie na bocie na serverach z powyzej ratami 25
x6 jeszcze kwalfikuje sie pod low rate kolego
a grac bede bo mi nikt nie zabroni...  to moja sprawa co o tym mysle
i szczerze, ze mna i tak malo grales wiec nie wiem po ch** postujesz skoro mnie nie znasz
w grze widzialem cie 3 razy

Ostatnio edytowany przez FellMyAss (2008-08-22 16:03:24)

Offline

 

#12 2008-08-24 00:25:47

Zulek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

Widzisz fell widzieliscie sie 3 razy a juz marne ma klega o tobie zdanie.
Tak jak mowilem- ta gra nic tobie nie przyniesie, zadnej satysfakcji ze kogos pojechales bo nie zrobiles tego uczciewie. Nie znasz sie w cale na tej grze bo ja i moj klan na EPI robilismy siege i mass pvp ze swoimi ciezko zrobionymi lvlami i to sie liczylo! Dzieciaku wtedy masz satysfakcje! Pojedziesz kogos bo sam na to zapracowales!

Chwalis sie swoimi postaciami a ja ci powiem tak:
Gardze waszym dorobkiem bo jest on niczym przy tym co ja zrobilem SAM na EPI!
Wy narobiliscie cala mase postaci, widzieliscie w tymprzyjemnosc, a ja widze w tym dziecinade!
Prawdziwa szczera radoscia jest koxanie swojej wlasnej postaci, ktora potem zdobywasz zamki, i z ktora wygrywasz niejedne pvp! Fakt, nikt ci nie zabroni grac w ta gre, ale puknij ise w leb i zajmij nauka szczylu  ^^


Sorry za posta pijany jestem, a dziecinada mnie wkurza dlatego na EPI bylem w klanie N4K (not4kids), potem rage. Kto tam gral kojarzy

Dobranoc....

Offline

 

#13 2008-08-24 01:21:41

FellMyAss

Użytkownik

2970001
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

trudno mam 5 latek i gram na bocie zbijesz mnie tato?
jestem swiadomy tego co robie i nie biore lekow psychotropowych o co wiele osob mnie posadza
jestem czlowiekiem bez zasad dlatego mi nie przeszkadza zjechanie kogos na bocie, uczciwie czy nie zjechalem go i tyle
czlowiek z natury jest i tak zly zaufaj komus a cie w dupsko zjedzie, a ja nielubie byc jechany w dupsko tylko jechac innym w dupe bo wiem ze sie nie ucza na bledach. Wiec tak mam satysfakcje i nie wmawiaj mi ze jej nie mam nielubie jak ktos mi cos wmawia
na wielu serverach gralem bez botow w stylu pk/pvp i jakos nie odczuwam roznicy czy to zjade kogos z botem czy bez
gardzic rowniez mozesz naszym dorobkiem, tylko co Ty zrobiles na epi? byles hero? miales 15 postaci na ktorych robiles wszystkim questy? w ogole miales jakies osiagniecia?my mielismy Ty nie...
i nie mow do mnie szczylu bo nie wiesz ile mam lat a Ty sam niezachowujesz sie lepiej niz 15-16 latek
wiec idz lulac dzieciaku bo widze ze malo sie nauczyles grajac w l2... moze chcesz troche korepetycji od dziadzia Fella
taka prawda ze jestem veteranem w tej grze i watpie zeby w tym klanie ktos gral dluzej w ta gre niz ja
papa....

zreszta to moja ostatnia odpowiedz na tym forum
Sayha jak bedzie chcial to da mi odpowiedz na gg

zycze wszystkiego ehm... zreszta nic nie bede zyczyl bo wiem ze i tak nic sie nie zmieni
milego solo koxu

Ostatnio edytowany przez FellMyAss (2008-08-24 01:31:51)

Offline

 

#14 2008-08-24 07:58:54

Zulek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

"bo widze ze malo sie nauczyles grajac w l2" - idz do szkoly chlopcze, tam sie czegos nauczysz!


Mozesz do mnie mowic dzieciaczku ale mnie to nie rusza:D. To jak sie zachowujesz swiadczy ze albo jest w pelni doroslym, kompletnym idiota albo masz lat 12

Fakt nie mialem tylu postaci co wy i jak sam twierdzisz nie jestem takim szpecjalista jak ty ale puknij sie w glowe i zajmij czyms kreatywnym Jak jestes znudzony idea tej gry (koksaniem) to w to nie graj

Pozdro dla ciebie misiek
Za tydzien do szkolki, plecaczek kupiles Fell?

Offline

 

#15 2008-08-24 10:14:03

Grimmjow

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

Ehh...Mialem sie nie wtracac ale...

Zulek napisał:

"bo widze ze malo sie nauczyles grajac w l2" - idz do szkoly chlopcze, tam sie czegos nauczysz!

A gdzie my jestesmy ? Tutaj nie ocenia sie ludzi ile skonczyl studiow, tylko co soba reprezentuje w grze. "Idz do szkoly" Fell chociaz reprezentuje soba "poprawna polszczyzne" z czym niektorzy maja problemy....

To jak sie zachowuje swiadczy ze jest kompletnym idiota ? A ja ci powiem ze zachowuje sie najnormalniej jak tylko moze. Bylismy na ogromnej liczbie serverow i wszystkie postacie expilismy bez zadnych botow. Ale to sevrer siadl to wipe to ingerencja adminow. Po takim czasie zrozumiale jest ze czlowiek ma dosc expienia ilu ludzi wlasnie przez to przestaje grac. A to co sprawia jemu satysfakcje to jego prywatna sprawa i nic ci do tego. "Idea gry koxanie" ? a ja ci powiem ze bzdury gadasz, ta gra sklada sie zwielu elementow jak : kox, pk , pvp czy questy, do tego handel. Dla ciebie glowna idea jest kox, a dla niego pvp ? Jak chcesz tylko koxac to jak juz mowil idz grac w wowa, gdzie element koxu jest bardziej dopracowany za to pvp kuleje...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograforum.pun.pl www.graxiaolin.pun.pl www.zmierzch-wampir.pun.pl www.forumklasycl15lo.pun.pl www.wiedzminrpgforumgame.pun.pl