#1 2008-08-14 10:55:10

luk4s

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 9
Punktów :   

problemy i propozycja

W klanie mamy oczywisty problem z zucaniem matow do cwh, nikt p[rawie nie zuca czemu? bo wiedza ze nic nie dostana, nie ma systemu na ktorym lvl kto co dostaje jakie musi miec zaslugi aby dostac itd.. niczego tego nie. Drugie to jest brak aktywnosci jezeli ktos jest nie aktywny w tydzien loguje sie na godzinke to pocholery taki czlonek. Jeden aktywny wiecej zdziala niz 30 nieaktywnych, u nas zas takich sporo. Musimy zjednoczyc klan, kazdy sa se krafci itd.. mam kilka propozycji ale to zalezy od Cie Piotrku czy ty wrucisz na to uwage czy nie. Nie raz o ty muwilem madzi jej juz od tego glowa peka.. kazdy ma zucac maty do cwh o wejscia do klanu nie zaleznie 20 lv czy 60, na 43/44lv dostaje c grade armorki jak nie mozliwe to nie set ale pszynajmniej cos na 50lv top c bron na 60lv b grade set wg checi 65lv top B grade bron. (jak cl cos daje np weapon to stary swoj weapon czlonek ma oddac dla cl`a) to wszystko pod jednym warunkiem ze party i recki czlonek zdobywa sam daje clowi a on krafci. oczywiscie skladki klanowe tez tam juz jak sam se zzdecydujesz po ile skadamy sie i proponuje naszyl low lvli ubierac w top d z shopu to nie jest drogo ~2kk adeny przecie zzucamy sie calym klanem nie musisz dawac ze swojej kieszeni a ten low lvl szybko sie wyexpi nie bedzie musial myslec jak tu zdobyc bron nie bedzie sprzedawal matow a wyexpi sie. nakonto a grade nie wiem tam jak se wolisz to taka moja propozycja a na konto tego czemu na 65top B bron a nie np a? B grade bron jest jest sama ekonomiczna w zaleznosci spalania shotow i shotow ceny, jest 100% recki do skrafcenia (a grade 60%) i przy quescie 3 prof jest potrzebna na wymiane na low a (sls*sls= kesh*kesh, dama=tallum, BOP=carnage) armory musza byc kraftowane w zaleznosci od prof tak jak i weapony, armor i bizuteria pierw dla supportu , weapon pierw dla fighterow pozniej dla supportu i nukerow

Offline

 

#2 2008-08-14 11:46:00

Sayha

Moderator

6445155
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 34
Punktów :   

Re: problemy i propozycja

odnosnie matsow.. jezeli nie zobacze ze ktos jeszcze nie daje matsy do cwh do konca tygodnia to wprowadze pewne zmiany, bo to widac ze nie wszyscy daja matsy, poprostu kazdy bedzie musial mi dawac matsy a nie do cwh wtedy bede wiedzial kto co daje i ile, ale narazie kraftujemy osoba ktore biora udzial w spoilu itp zrobilem posta w dziale "Craft"

Jezeli chodzi o bron na subce to prawdopodobnie kazdy bedzie skladal dual sls


w regulaminie jest napisane ze mozecie sobei zatrzymywac matsy jak chcecie sami craftowac, wiadomo ze razem szybciej i latwiej o wszystko

Offline

 

#3 2008-08-14 15:49:00

luk4s

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: problemy i propozycja

ja zucalem maty lecz teraz skladam sam i nie daje bo to oczywiste ze klan nie nadaza za mna, lecz weapon nie bede se kraftowal chce skraftowac klanem dlatego gdy dojdzie kolejka wszystkie maty dam dla cie SAyha a tam naprawde ix nie jest malo;) zatem wszystkie party zucam cwh chce abyscie szybciej uzbroilisciesie o dogonili do mego lvl abym mogl z wami chodzic w pty ^^ a damascus jest fajnie zamieniac na tallum blade, wtedy kraftujesz dle i masz S grade duale^^

jednym slowem aby dzialac powinno byc z kim dzialac;) co do mojej aktywnosci to tylko narazie zaraz szkola itd, a jutro wyjezdzam na morze prawdopodobnie wruce pozno w niedziele;)

Sorka ze nie daje matow jak cos czeba to wzracajcie sie moze bede mial bo na moim lvl dobry drop matow


i jeszcze chcialbym dodac ze powinno byc kraftowane od okreslonego lvl, jak juz i pisalem np armor od 60 weapon od 65
i kazdy ma brac udzial nie byc pasywnym bo sam Sayha nie da rady wszystkim wszystko kraftowac;)

Ostatnio edytowany przez luk4s (2008-08-14 15:53:29)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.promienista.pun.pl www.elitetheelite.pun.pl www.akwarium1lo.pun.pl www.lkt.pun.pl www.demonsovchaos.pun.pl