#16 2008-08-24 23:43:58

LubieLody

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

FellMyAss napisał:

trudno mam 5 latek i gram na bocie zbijesz mnie tato?
jestem swiadomy tego co robie i nie biore lekow psychotropowych o co wiele osob mnie posadza
jestem czlowiekiem bez zasad dlatego mi nie przeszkadza zjechanie kogos na bocie, uczciwie czy nie zjechalem go i tyle
czlowiek z natury jest i tak zly zaufaj komus a cie w dupsko zjedzie, a ja nielubie byc jechany w dupsko tylko jechac innym w dupe bo wiem ze sie nie ucza na bledach. Wiec tak mam satysfakcje i nie wmawiaj mi ze jej nie mam nielubie jak ktos mi cos wmawia
na wielu serverach gralem bez botow w stylu pk/pvp i jakos nie odczuwam roznicy czy to zjade kogos z botem czy bez
gardzic rowniez mozesz naszym dorobkiem, tylko co Ty zrobiles na epi? byles hero? miales 15 postaci na ktorych robiles wszystkim questy? w ogole miales jakies osiagniecia?my mielismy Ty nie...
i nie mow do mnie szczylu bo nie wiesz ile mam lat a Ty sam niezachowujesz sie lepiej niz 15-16 latek
wiec idz lulac dzieciaku bo widze ze malo sie nauczyles grajac w l2... moze chcesz troche korepetycji od dziadzia Fella
taka prawda ze jestem veteranem w tej grze i watpie zeby w tym klanie ktos gral dluzej w ta gre niz ja
papa....

zreszta to moja ostatnia odpowiedz na tym forum
Sayha jak bedzie chcial to da mi odpowiedz na gg

zycze wszystkiego ehm... zreszta nic nie bede zyczyl bo wiem ze i tak nic sie nie zmieni
milego solo koxu

Jakie wysokie mniemanie o sobie lol...
Mam cie ochote sklnąc ale nie zrobie tego
Miłego botowania
Dzieciaczku

Offline

 

#17 2008-09-01 12:12:03

Madzia

Moderator

Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

Jak tak was czytam to mi sie podnosi ^^ Poczytajcie od poczatku najezdrzacie na siebie a o co ?? bo ktos jedzie na botach inny koksi cale dnie joj kochani robta co chceta ja tu zostaje bo podjelam sie gry tu wiec odejde jak mi sie znudzi Wszyscy jestescie dziecmi kazdy po kolei   Dla,mnie to obojetne jak masz 5 lat i dobrze grasz i da sie z toba pogadac to ja niewidze problemu Jest mi tylko przykro ze odeszliscie bo teskniem Grimm i Fell to fajni ludzie reszty co pisali posty nieznam wiec nie mnie to oceniac Jakbyscie gdzies na servie gdzie teraz gracie zobaczyli nik Madzia to piszcie bo to moge byc ja aha Fell niewiem czy jeszcze zagladasz na forum ale jak tak to napisz o co chodzilo z tym ze sie wkurzyles na mnie czy tam zle postapilam bo ja niewiem o co chodzi Napisz koniecznie Papa Good Luck all


Sa na swiecie 3 niepojete slowa odwaga , sprawiedliwosc i prawda...

Offline

 

#18 2008-09-04 15:59:05

FellMyAss

Użytkownik

2970001
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: whitedragon idzie na nowy server?

Madzia napisał:

Jak tak was czytam to mi sie podnosi ^^

yyyyy :>

Madzia napisał:

Poczytajcie od poczatku najezdrzacie na siebie a o co ??

bo bociarze sa zli a jak ktos jeszcze nie lubi koxac w l2 tylko gra w stylu pvp to jeszcze bardziej jest lame

Madzia napisał:

bo ktos jedzie na botach inny koksi cale dnie joj kochani robta co chceta ja tu zostaje bo podjelam sie gry tu wiec odejde jak mi sie znudzi

a znudzi sie napewno... po jakims czasie dlatego lepiej zregenerowac sily i odrazu klepac miejscowke na orlace

Madzia napisał:

Wszyscy jestescie dziecmi kazdy po kolei

heh dla kazdego "babola" kazdy facet to dzieciak

Madzia napisał:

Dla,mnie to obojetne jak masz 5 lat i dobrze grasz i da sie z toba pogadac to ja niewidze problemu

hmm bez przesady z 5 latkiem nie pogadasz na powazniejsze tematy a jesli chodzi o sam sens znaczenia tej metafory to rzeczywiscie wiek do "przyjemniej" rozmowy nie jest wymagany

Madzia napisał:

Jest mi tylko przykro ze odeszliscie bo teskniem

my tez tesknimy i jest nam smutno no ale coz ... chec posiadania bota przemogla wszystko

Madzia napisał:

Grimm i Fell to fajni ludzie reszty co pisali posty nieznam wiec nie mnie to oceniac

dzieki
wiekszosc z was to tez porzadni ludzie poki nie napisalem ze jade tu na bocie i zaczeli sie ciskac

Madzia napisał:

Jakbyscie gdzies na servie gdzie teraz gracie zobaczyli nik Madzia to piszcie bo to moge byc ja aha Fell niewiem czy jeszcze zagladasz na forum ale jak tak to napisz o co chodzilo z tym ze sie wkurzyles na mnie czy tam zle postapilam bo ja niewiem o co chodzi Napisz koniecznie Papa Good Luck all

choc z nami na orlace
a z tym ze sie wkurzylem "czy cos tam" to nie o to chodzilo hehe to byla pomylka bo myslalem ze "zdobylem" twoj numer gg
w kazdym razie chcialbym zamienic pare slow z Toba na gg jesli bylo by to mozliwe, wiec napisz do mnie jak mozesz
gg: 2970001


pewnie bym tu nie zajrzal gdyby nie to ze grim napisal ze odpisalas tutaj w topicu

Ostatnio edytowany przez FellMyAss (2008-09-04 16:01:10)

Offline

 

#19 2012-08-02 16:36:20

Quequeshy

Nowy użytkownik

Skąd: Argentina
Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: whitedragon idzie na nowy server?

Inverter plasma cutting machine is serenely to carry and consumes barest less power supply.www.smarter-welding.com is welding make manufacture, supply and export status grandeur range of Inverter Plasma Raw Machine. Inverter Plasma Mordant Make are with Uninvolved counter-espionage,No breakdown,High expertise,Energy redemptional,running get,Expensive precipitateness & distortion-free B5 flange motors  cutting.     
The move manage of flange mount motors induction motor is more important to achieve peak torque and efficiency.Speed curb of three period induction motor using sole period supply along with active power factor correction. nema motor Our squirrel cage AC motors can be second-hand to oblige a variety of general-purpose machinery.shop electrical motors with exalted quality but tawdry price here. separate insinuate induction motor and centrifugal concentrate repayment for sale.Three discontinue electric motor squirrel in induction motor can also be hand-me-down as generators.
Self-priming pumps are inherently QDX SUBMERSIBLE PUMP designed to allow the pump to re-prime itself typically under lift conditions. A submersible pump (or electric submersible pump (ESP)) is a device which has a hermetically sealed motor close-coupled to the pump body. A submersible pump motor that is protected against overheating by cooling technology inherent to the design.  Pumping water from a deep well requires a deep well jet pump. Deep well pumps are cost efficient and require little maintenance after installation.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.promienista.pun.pl www.elitetheelite.pun.pl www.akwarium1lo.pun.pl www.rcbb.pun.pl www.demonsovchaos.pun.pl